Zarezerwuj hotel

Pokoje gościnne w Hotelu Cztery Brzozy

Hotel Cztery Brzozy ma do dyspozycji swoich Gości aż 32 gustownie urządzone pokoje, które łączą ze sobą funkcjonalność, dzięki pomysłowo zagospodarowanej przestrzeni, a także komfort, za sprawą wygodnych mebli i nowoczesnych sprzętów audiowizualnych. W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka z dużą kabiną prysznicową, 32 calowy telewizor w technologii LCD, telefon hotelowy oraz bezpłatny dostęp do szybkiego łącza internetowego WI-FI. Na Państwa prośbę istnieje możliwość dostawienia dodatkowego, trzeciego łóżka do pokoju.

W każdym pokoju nasi Goście mogą poczuć się komfortowo i z pewnością będą mieli odpowiednie warunki do pracy, jak i odpoczynku.

Jako, że Hotel Cztery Brzozy*** organizuje również imprezy okolicznościowe, wesela oraz szkolenia, to dzięki posiadaniu odpowiedniego zaplecza noclegowego zapewnia swoim Gościom kompleksową obsługę. Dzięki temu Goście weselni bądź pracownicy przebywający na szkoleniu, mogą w jednym miejscu nie tylko kształcić się lub bawić, ale również w komfortowych warunkach przenocować i posilić się w Hotelowej Restauracji.

Z myślą o komforcie wypoczynku Klientów indywidualnych sala restauracyjna została wygłuszona, aby jedni Goście mogli wypocząć w ciszy, podczas gdy pozostali będą świętować w innej części Hotelu.

Serdecznie zapraszamy Gości z okolic Gdańska, Gdyni i Sopotu, a także osoby z innych miejscowości.

Galeria pokoi