Zarezerwuj hotel

Wesela w Hotelu Cztery Brzozy

Hotel Cztery Brzozy*** proponuje swoim Gościom organizację przyjęcia weselnego w nowoczesnej i pięknie urządzonej sali weselnej. Wiemy, że przyjęcie weselne to bardzo ważne i niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego też chcielibyśmy Państwu pomóc w przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia w naszym Hotelu. Dysponujemy przestronną salą weselną, która w komfortowych warunkach pomieści nawet 130 osób. Nasza sala może zostać przystrojona w dowolny sposób, a układ stołów zależny jest od inwencji Pary Młodej.

Poza przygotowaniem i udostępnieniem Państwu sali weselnej, proponujemy również wspaniałe dania, które zostaną przygotowane przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Nasi profesjonalni kucharze przygotują dla Państwa i Państwa Gości przepyszne potrawy, które staną się ucztą dla podniebienia, a nasza doświadczona, dyskretna obsługa kelnerska zadba o każdy, najdrobniejszy szczegół przyjęcia weselnego.

Dla Państwa wygody służymy wszelką pomocą i naszym wieloletnim doświadczeniem. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień na zawsze pozostał w Państwa pamięci. W głównej mierze organizujemy przyjęcia weselne dla Państwa Młodych i ich Gości pochodzących z okolic Gdańska. Będziemy zaszczyceni, jeśli przybędą do nas Goście weselni nawet z najdalszych stron naszego kraju i zagranicy. Dysponujemy 32 pokojami dwuosobowymi i serdecznie Państwa zachęcamy, aby w nich wypocząć po całonocnym świętowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą weselną.
Po więcej informacji zapraszamy na spotkanie do Hotelu Cztery Brzozy lub kontakt telefoniczny +48 662-204-507 lub +48 666-870-304.Oferta Weselna 2019/20

Galeria wesela